Idyllic (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: footer
nl: voet

en: Header
nl: Kop

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
