Idyllic (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: footer
oc: pè de pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
