Idyllic (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: footer
pl: stopka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
