Idyllic (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: footer
fa: پاورقی

en: Header
fa: سربرگ

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
