Idyllic (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: footer
pt: rodapé

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
