Idyllic (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: footer
sv: sidfot

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
