Idyllic (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
