Idyllic (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: footer
tr: altbilgi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
