Idyllic (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
