Idyllic (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
