IEF Complex Open Widget (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Fields
ca: Camps

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Add new @type_singular
ca: Afegeix nou @type_singular
