IEF Complex Open Widget (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Fields
fr: Champs

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: Add new @type_singular
fr: Ajouter nouveau(elle) @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
fr: Vous avez ajouté @entities_count des @cardinality_count @label permis(e)s.
