IEF Complex Open Widget (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Fields
hu: Mezők

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Add new @type_singular
hu: Új @type_singular hozzáadása

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
hu: @entities_count / @cardinality_count engedélyezett @label hozzáadva.
