IEF Complex Open Widget (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Fields
it: Campi

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Add new @type_singular
it: Aggiungi un nuovo @type_singular
