IEF Complex Open Widget (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Fields
pl: Pola

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Add new @type_singular
pl: Dodaj nowy @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
pl: Dodano @entities_count z @cardinality_count dozwolonych @label.
