IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Fields
be: Палі

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
