IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Fields
cs: Pole

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Add new @type_singular
cs: Přidat nový @type_singular
