IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Fields
da: Felter

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: Add new @type_singular
da: Tilføj ny @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
da: Du har tilføjet @entities_count ud af @cardinality_count tilladte @label.
