IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Fields
el: Πεδία

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
