IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Fields
es: Campos

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: Add new @type_singular
es: Añadir nuevo @type_singular
