IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Fields
et: Väljad

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Add new @type_singular
et: Lisa uus @type_singular
