IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Fields
gl: Campos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Add new @type_singular
gl: Engadir @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
gl: Engadiches @entities_count de @cardinality_count @label permitidas.
