IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Fields
he: שדות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Add new @type_singular
he: הוספת @type_singular
