IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन
