IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Fields
ja: フィールド

en: Duplicate
ja: 複製

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト
