IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Add new @type_singular
lt: Pridėti naują @type_singular
