IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
