IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Fields
ru: Поля

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Add new @type_singular
ru: Создать @type_singular
