IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Fields
tr: Alanlar

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık
