IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Fields
uk: Поля

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Add new @type_singular
uk: Додати новий @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
uk: Додано @entities_count з @cardinality_count дозволених @label.
