Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: N/A
ca: No aplica

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Changed
ca: Canviat

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ca: Reordeneu les files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.
