Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: N/A
et: Puudub

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Changed
et: Muudetud

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.
