Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Changed
hu: Módosítva

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hu: A sorok újrarendezése húzás helyett numerikus súlyuk alapján.

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.
