Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: N/A
az: Yox

en: Sort order
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi
