Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: N/A
be: Не даступна

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка
