Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
el: Επαναταξινόμηση των γραμμών με τις αριθμητικές βαρύτητες αντί για σύρσιμο.

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.
