Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
