Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fi: Uudelleenlajittele rivit numeerisen painon mukaan vedä-pudota toiminnon sijaan.

en: Show row weights
fi: Näytä rivien painokertoimet

en: Hide row weights
fi: Piilota rivien painokertoimet

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.
