Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: N/A
hi: एन / ए

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Changed
hi: बदल गया

en: Drag to re-order
hi: पुनःक्रमित करने के लिए खींचें|

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hi: पंक्तियाँ को संख्यात्मक वजन के बजाय खींचकर पुनः क्रमित करे .

en: Show row weights
hi: पंक्ति वजन दिखाएँ

en: Hide row weights
hi: पंक्ति वजन छुपाएं
