Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: N/A
is: Á ekki við

en: Sort order
is: Röðun

en: Drag to re-order
is: Dragðu til að endurraða

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
is: Endurraða röðum eftir tölulegu vægi í stað þess að draga þær.

en: Show row weights
is: Sýna línuvægi

en: Hide row weights
is: Fela línuvægi
