Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: N/A
it: N/D

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Changed
it: Modificato

en: Drag to re-order
it: Trascina per riordinare

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
it: Riordina le righe con un peso numerico invece di trascinarle.

en: Show row weights
it: Mostra l'ordine delle righe.

en: Hide row weights
it: Nascondi l'ordine delle righe

en: You have unsaved changes.
it: Sono presenti modifiche non salvate.
