Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Sort order
ja: 並び順

en: Changed
ja: 変更済

en: Drag to re-order
ja: ドラッグして並べ替え

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ja: 行の並べ順をドラッグ＆ドロップではなく数値の入力により行う。

en: Show row weights
ja: 行のウェイトを表示する

en: Hide row weights
ja: 行のウェイトを隠す

en: You have unsaved changes.
ja: 変更はまだ保存されていません。
