Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot
