Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: N/A
no: &mdash;

en: Sort order
no: Sorteringsrekkefølge

en: Changed
no: Endret

en: Drag to re-order
no: Dra og slipp for å forandre rekkefølgen

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
no: Ordne rekkene etter numerisk vekt istedenfor trekking.

en: Show row weights
no: Vis radvekter

en: Hide row weights
no: Skjul rekkevekter

en: You have unsaved changes.
no: Du har ulagrede endringer.
