Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Changed
sk: Zmenené

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.
