Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Drag to re-order
vi: Kéo để sắp xếp lại

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
vi: Sắp xếp lại danh mục theo độ nặng thay vì kéo chúng.

en: Show row weights
vi: Hiện trọng số hàng

en: Hide row weights
vi: Ẩn trọng số hàng
