Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Fields
de: Felder

en: Entity browser
de: Entitäten-Browser

en: There are no entity browsers available. You can create one <a href="@url">here</a>.
de: Es ist kein Entity-Browser verfügbar. <a href="@url">Hier kann ein Entity-Browser erstellt werden.</a>

en: Entity browser: @entity_browser.
de: Entity-Browser: @entity_browser.
