Inline Entity Form Table View Mode (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Collapsed by default
uk: Згорнуто за замовчуванням

en: Override labels
uk: Переписувати мітки

en: Match operator
uk: Оператор збігу

en: Label (singular)
uk: Мітка (однина)

en: Label (plural)
uk: Мітка (множина)

en: Allow new
uk: Дозволити нові

en: Allow existing
uk: Дозволити наявні
