Image effect kit (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: size
ca: mida

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Basic
ca: Bàsic

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Position
ca: Posició

en: Negate
ca: Nega

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: pixels
ca: píxels
