Image effect kit (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: size
et: suurus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Font
et: Kirjastiil

en: Text
et: Tekst

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: text
et: tekst

en: Negate
et: Eita

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: pixels
et: pikslit

en: color
et: värv

en: Contrast
et: Kontrastsus

en: Snow
et: Lumi
